Velik uspjeh humanitarnog Uskrsnog sajma

S velikom radošću i zahvalnošću objavljujemo da je naš humanitarni Uskrsni sajam doživio uistinu velik uspjeh.

Ovim putem zahvaljujemo našim vrijednim učenicima i djelatnicima koji su izradili i pripremili sve uskrsne ukrase za Sajam. Također želimo od srca zahvaliti roditeljima naših učenika na spremnoj kupovini ukrasa i velikodušnom doprinosu našem humanitarnom projektu.

Zahvaljujući tome, za pet smo malogoričkih obitelji pripremili donacije koje će im sigurno dobro doći u pripremi uskrsnog obiteljskog objeda. :)

Posjetili smo Malu Goricu i djeci predali uskrsne čestitke izrađene od naših učenika i prikupljene donacije.

Tijek pripremanja i održavanja Sajma, kao i predavanje donacija i zahvale malogoričkih učenika, možete pogledati u galeriji.

Ruke ljubavi, humanitarni tim Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu,

svima želi sretan Uskrs pun zdravlja, radosti i Božjeg blagoslova.

Radujemo se našem daljnjem zajedničkom humanitarnom djelovanju. :)