Učenici, roditelji i djelatnici Prve katoličke osnovne škole na Hodočašću katoličkih škola i vrtića Zagrebačke nadbiskupije

U nedjelju 12. svibnja održano je euharistijsko slavlje u Hrvatskom nacionalnom svetištu Majke Božje Bistričke na Mariji Bistrici u sklopu Hodočašća katoličkih škola i vrtića Zagrebačke nadbiskupije koje je predvodio zagrebački nadbiskup mons. Dražen Kutleša.

U svojoj propovijedi osvrnuo se na važnost majke za obitelj, lokalnu zajednicu te cijelu domovinu, ali i naglasio važnost poslušnosti u Bogu. Majčin dan obilježili smo u svetištu naše nebeske Majke.

Čestitamo i našem učeniku Izaku Brnadiću te profesorici latinskog i grčkog jezika Matei Harambašić koji su od nadbiskupa dobili nagradu za svoj izniman trud i rad.