Suradničko učenje u 2. razredu

Učenici 2. razreda zajedno s učiteljicom Monikom tijekom nastavnog predmeta Priroda i društvo krenuli su na „putovanje“ povodom nastavne cjeline Promet.

Prva skupina „putovala“ je od škole do Pariza, druga skupina do glavnog grada Maldiva - Male, a treća skupina do Londona.

Učenici su istraživali koja prijevozna sredstva mogu koristiti tijekom putovanja od škole do glavnih gradova te kojim se prijevoznim sredstvima mogu koristiti u gradovima tijekom posjeta njihovim znamenitostima.

Osim prijevoznih sredstava, učenici su istraživali koje će sve osobe susresti na putovanju ulazeći u prijevozna sredstva te tko njima upravlja.

Učenici su bili uzbuđeni te su s veseljem nakon istraživanja prezentirali svoja istraživanja.