Smjena duhovnika

Dana 27. travnja, djelatnici su se oprostili od višegodišnjeg duhovnika, o. Nikole i zahvalili mu za svaki zajednički susret.

O. Nikola Grizelj obratio se djelatnicima i naglasio da mu je dan za dolazak u školu bio kao dan iz bajke - ispunjen dječjim zagrljajima i osmjesima. Naveo je da je kroz svoj rad želio da djeca zavole svećenike i redovnike te Crkvu. O. Nikola potaknuo je nas učitelje da djelujemo na učenike tako da zavole knjigu, znanje i Boga jer sve dobro što radimo dolazi od Boga. Naglasio je i da je znanje veoma važno, ali da je Bog važniji, a to mi učitelji svojim ponašanjem možemo prenijeti učenicima.

O. Nikola dobiva nove izazove, a našim djelatnicima i učenicima vraća se o. Dario Tokić, prvi duhovnik naše Škole.