Ruke ljubavi za Kiaru

Zahvalni za vašu dosadašnju susretljivost i velikodušnost, javljamo da je humanitarni tim naše škole „Ruke ljubavi“ pokrenuo akciju usmjerenu prema djevojčici Kiari Goršić.

Vjerujemo da je do većine stigla vijest o toj šestogodišnjoj djevojčici s područja Šibenika koja se bori s rijetkim zloćudnim tumorom na mozgu. Jedina joj je nada eksperimentalno liječenje u Sjedinjenim Državama koje košta između dva i pet milijuna dolara. Ondje je i otputovala te je primljena na eksperimentalno liječenje. Potaknuti ovom životnom pričom i borbom male Kiare koja želi život, skupljat ćemo, na dobrovoljnoj bazi, po učeniku/učenici 5 kuna. Ako je netko voljan donirati više, svakako može.

Novac će sabirati predsjednici razreda u predmetnoj nastavi te učiteljice u razrednoj nastavi.

Skupljat ćemo donacije do 22. prosinca 2021. godine.

I ovoga puta lijepo je računati s vašom dobrotom za potrebite!

Hvala vam!

Obilje Božjeg blagoslova i srdačan pozdrav

Humanitarni tim „Ruke ljubavi“