Otkazan DODO Fest

Updated: Sep 11

Uslijed tehničkih razloga i iznenadnih poteškoća, festival DODO Fest planiran za 14.9. se otkazuje na novi termin koji će biti uskoro objavljen.

Dragi roditelji i učenici, prosljeđujemo pozivnicu na festival Djeca i obitelj u digitalnom okruženju - DODO Fest, koji će se održati u subotu, 14. rujna 2024. godine s početkom u 10 sati u Centru KNAP, Ivanićgradska 41A, Zagreb. Festival se organizira u sklopu projekta Digitalna tehnologija u obitelji: obrasci ponašanja i učinci na razvoj djece, od strane Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

DODO Fest je posvećen promicanju svijesti o odgovornom korištenju digitalnih tehnologija među djecom i obiteljima, a program festivala uključuje raznolike aktivnosti:

- radionice za učenike osnovne škole

- predavanja za roditelje, nastavnike i drugu zainteresiranu javnost

- okrugli stol sa srednjoškolcima

Na sljedećoj poveznici možete dobiti više informacija o programu Festivala i prijaviti se na radionice:

(R.F.)