Marijini obroci - humanitarna akcija

Učenici, roditelji i djelatnici Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu sudjelovali su u humanitarnoj akciji prikupljanja novčanih priloga za Marijine obroke.

Prije same akcije prikupljanja sredstava pogledali smo po razredima i u obiteljima, vrlo zanimljive dokumentarne filmove koji su teške tematike, ali istovremeno i vrlo inspirirajući, a govore o njihovom radu:

Malo nas je omeo privremeni odlazak na online nastavu, no nismo se dali, svaki prilog, veliki i mali, bio je dragocjen!

Zaključno s 13. 11. 2020. ukupno smo prikupili i uplatili 12 114 kn! Ako uračunamo da je u zemljama trećeg svijeta za jedan obrok dnevno po djetetu dovoljno 132kn na godinu, to znači da smo osigurali obrok, a time i školovanje cijele godine za 91 dijete.

Nemamo riječi osim: hvala Bogu i hvala svima vama na odazivu, Gospodin vam uzvratio stostruko!

Prva katolička osnovna škola u Gradu Zagrebu