Malonogometna utakmica između djelatnika i učenika PKOŠ

Na inicijativu našeg profesora povijesti i velikog zaljubljenika u nogomet Andrije Sivrića,

organizirana je po prvi put malonogometna utakmica između učenika i djelatnika PKOŠ. Utakmica se odigrala 6.6.2022. nakon nastave na malonogometnim terenima Sportsko-rekreacijskog centra Trnje.

Sastav momčadi je bio sljedeći:

Djelatnici PKOŠ: Leon Gabelica, o. Nikola Grizelj, Josip Ivšinović, Ante Mikulić, Andrija Sivrić, Jurica Sorić i Marijan Vodopija;

Učenici PKOŠ: Borna Josip Brkić de Torres, Andrija Galović, Josip Galović, Ivan Hartl, Paolo Matijević, Matej Runac, Adrian Rus, Tomislav Vlajčević i Niko Zupković.

Utakmica se igrala u dva poluvremena po 30 minuta. Rezultat prvog poluvremena je bio 7:1 za Djelatnike PKOŠ, dok je rezultat drugog poluvremena bio 8:7 za Djelatnike PKOŠ. Ukupni rezultat je bio 15:8 za momčad Djelatnika PKOŠ.

Nakon utakmice priređena je okrjepa i hrana za sve sudionike utakmice. Veselimo se budućim utakmicama, koja će zasigurno biti uskoro. Dio atmosfere utakmice možete vidjeti u prilogu.