Ljetni odbojkaški kamp za djecu (Zagreb)

Odbojkaški kamp s profesionalcima u Zagrebu

26. - 30. kolovoza

Poštovani roditelji,

zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da će se ove godine održati odbojkaški kamp u Zagrebu. Kamp pruža jedinstvenu priliku djeci i mladima da otkriju ili prodube svoju strast prema odbojci.

Odbojka je u centru zbivanja cijeli tjedan.

Kamp vode profesionalni odbojkaši i vrhunski treneri te se sudionici imaju prilike upoznati sa životom profesionalnih odbojkaša i inspirirati se za daljnji rad i treniranje ovog sporta.

Kamp ne nudi samo idealno okruženje za sportski razvoj već i priliku za sklapanje novih prijateljstava i nezaboravan provod uz puno zabave.

Kamp je prilagođen svima. Dvorana u kojoj se održava kamp omogućuje nam da polaznike podijelimo u grupe na temelju dobi i razine odbojkaškog znanja, a treninzi se prilagođavaju u skladu s time.

Evo nekoliko najvažnijih informacija o kampu:

Mjesto održavanja: OŠ Borovje, ulica Davora Zbiljskog, Zagreb

Datum: 26. - 30. kolovoza

Vrijeme: od 9 do 16 sati

Dob: djeca od 7 do 14 godina (moguće iznimke)

Odbojkaške vještine: kamp je otvoren za sve od početnika do naprednih. Sudionici su podijeljeni u grupe prema dobi i sposobnostima.

Obrok: svaki dan nudimo ručak prilagođen sportašima

Oprema: svaki sportaš dobiva majicu za treniranje, dodatnu majicu za aktivnosti i poklon naših partnera

Cijena kampa: 270 eura (za prijave do 1. srpnja je cijena 240 eura)

Dnevna rutina:

9:00-9:30 - dolazak na kamp, sastanak i dijeljenje u grupe

9:30-11:30 - prvi trening (fokus na tehnici)

11:30-12:15 - ručak

12:15-14:00 - aktivnosti i druženje

14:00-16:00 - trening

16:00 - odlazak kući

Dodatne informacije možete pronaći na www.upgrade-sport.com/kamp (prijave, detaljan program).

Za sva dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte na info@upgrade-sport.com (Fran Peterlin)

Radujemo se druženju cijeli tjedan uz odbojku!