Duhovno-rekreativni dan u Remetama

Naše tradicionalno okupljanje djelatnika, roditelja, učenika i bivših učenika održalo se u nedjelju, 9. lipnja 2024., u župi Uznesenja BDM u zagrebačkim Remetama. Druženje smo započeli euharistijskim slavljem u 12.00 sati koju je predslavio duhovnik škole o. Dario Tokić, a suslavitelji su bili ravnatelj o. Vinko Mamić, remetski župnik o. Zlato Pletikosić i profesor duhovnosti na KBF-u o. Franjo Podgorelec. Otac Dario je održao, u svom stilu, poučnu i zanimljivu propovijed i za kraj školske godine podsjetio nas na zahvalnost koje bismo svi trebali potražiti u sebi. Alegorija o čaši koja je polu puna i polu prazna sve nas se duboko dojmila. Nakon mise svi su se okupili na druženje uz hranu, piće i igre koje su organizirali učitelji Škole. Golfiranje, drž' ne daj! i školica samo su neke od igara u kojima su obitelji mogle uživati, natjecati i zabaviti se. Pobjedu su odnijele učenice 7. razreda pod nazivom Totalikus i obitelj Vilić. Nagrade su bile artikli iz asortimana proizvoda sa školskim logom.