Kros

U srijedu 17. 10. 2018. predstavljali smo našu školu na Prvenstvu Grada Zagreba u krosu, koje se održalo na Bundeku.

Vrijeme je bilo sunčano, a mi odlično raspoložene. Naša utrka na 800m za djevojčice od 4. do 6. razreda počela je u 12:30 sati.

Nije bilo lako, a posebno želimo istaknuti da smo se malo i razočarale jer su neke učenice drugih škola varale i gurale se pa su neke naše cure i pale za vrijeme utrke. Za našu školu trčale su: Jana Tunguz (4.r.), Vida Tunguz (5.r.), Sofija Ćorić (5.r.), Anđela Ivančić (6.r.) i Eva Tišljar (6.r.), a ekipno smo osvojile 24. mjesto od 34 škola i 146 učenica koje su završile utrku.

Unatoč svemu, dobro smo se zabavile s našom profesoricom i roditeljima u pratnji i bilo nam je lijepo!

Eva Tišljar i Anđela Ivančić