KOŠ na “Noći biologije”

10. travnja 2015. posjetili smo PMF, biološki odsjek u Gradu Zagrebu. Tamo je održana Noć biologije.

Noć biologije posjetili su učenici sedmog i osmog razreda Prve Katoličke OŠ u Gradu Zagrebu u pratnji profesorice biologije i kemije Maje Đukić, profesorice geografije Ane Mirčetić, te profesora povijesti Danijela Velića.

Na PMF-u mogli smo vidjeti sve vezano uz biologiju. Svatko je razgledao prema svojim interesima. Vidjeli smo razne životinje, biljke, bakterije, pokuse i naučili smo puno novih stvari. Bilo je jako zanimljivo.

Također su studenti PMF-a sudjelovali u svemu, učili nas, te pokazivali stvari za koje ranije nismo znali. Podijelili su s nama svoja iskustva i znanja.

Osim učenja mogli smo igrati razne igre koje su, naravno bile vezane uz biologiju. Pohvaljujem i cijenim trud osoba koje su sve pripremile, te se veselim sljedećoj Noći biologije.